Kilka łatwych sposobów, aby jesienią wyglądać promiennie.
6.jpg

Kilka łatwych sposobów aby jesienią wyglądać promiennie.

W miesiącach jesiennych najczęściej obserwuje się zaczerwienienia, suchość oraz uszkodzenia bariery skórnej, które spowodowane są nagłą zmianą temperatury oraz wzmocnionego wiatru i coraz zimniejszej aury. Do tego dochodzi brak słońca, osłabienie organizmu oraz gorsze samopoczucie.

Co robić aby skóra jesienią była tak samo promienna jak latem? Na to pytanie odpowiemy poniżej.

OCZYSZCZANIE

Kluczowe jest tu oczyszczanie skóry rano i wieczorem - to jest coś o czym nie możemy zapomnieć. Komórki skóry mają swój naturalny proces wymiany, dlatego przed nałożeniem jakiegokolwiek produktu należy je usunąć ponieważ ich obecność może wpłynąć na skuteczność przenikania składników.

NAWILŻANIE

W tym wypadku nasze serum sprawdzi się idealnie, ma lżejszą konsystencję niż krem i dlatego dociera szybciej w głąb skóry, co skutkuje szybszym i bardziej widocznym efektem. Serum jest środkiem wspomagającym codzienną pielęgnację i powinno nakładać się je od razu po oczyszczeniu skóry. Po sezonie letnim kilkutygodniowa kuracja serum jest bardzo zalecana, aby odbudować komórki skóry.

BŁYSK

Ten krok jest najważniejszy ze wszystkich, ponieważ sprawi, że każdego dnia będziecie wyglądać promiennie i świeżo.

W takim razie zdradzamy Wam nasz sekret na jesienny błysk:

1. To że lato dobiegło końca nie znaczy, że należy zapomnieć o wodzie, tej która odpowiedzialna jest za prawidłową pracę organów, tej która stanowi strukturalną część wszystkich komórek i tkanek. Mogłoby się wydawać, że latem z potem tracimy więcej wody, jednak zimą kiedy zaczyna się okres grzewczy skóra ma tendencje do wysuszania się, dlatego aby codziennie była jędrna i błyszcząca należy pilnować picia wody.

2. Jedz produkty sezonowe - jesień to zdecydowanie czas dyni, którą spotkać możemy na każdym kroku. Dlatego korzystajcie z tego warzywa które ma wiele właściwości między innymi: jest bogata w beta-karoten, witaminę A, odpowiada za poprawę wyglądu skóry oraz lepsze samopoczucie.

3. Uśmiechaj się, to właśnie dzięki tej czynności możesz poprawić swój zewnętrzny wygląd i dodać sobie blasku. Ten mały gest łagodzi stres i ułatwia nawiązywanie nowych kontaktów, których nigdy za wiele.


Newsletter
Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl